simple wysiwyg web page maker software download

FIBARO 


Twój dom, Twoja wyobraźnia.
Bezprzewodowy system inteligentnego domu.
Poznaj go z  SMART INSIDE

POZNAJ SYSTEM FIBARO Z MARKĄ SMART INSIDE.

PRZEKONAJ SIĘ Z JAKICH ELEMENTÓW BĘDZIE ZBUDOWANY TWÓJ SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU. JAKIE KORZYŚCI NIESIE ZA SOBĄ I ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

JAK ZBUDOWANY JEST SYSTEM FIBARO?

DOWIEDZ SIĘ Z CZEGO BĘDZIE ZBUDOWANY TWÓJ SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU,  POZNAJ ZASADĘ JEGO DZIAŁANIA ORAZ PRODUKTY ZA POŚREDNICTWEM KTÓRYCH ZBUDUJEMY TWÓJ SYSTEM..

SYSTEM FIBARO 

STAŁY I ZDALNY PODGLĄD Z KAMER W TWOIM DOMU. POWIADOMIENIA O ALARMACH, ZDARZENIACH I STANIE URZĄDZEŃ.

Urządzenia systeu Fibaro komunikują się za pośrednictwem bezprzewodowego protokołu Z-Wave. Takie rozwiązanie wyklucza potrzebę poprowadzenia osobnej instalacji elektrycznej niezbędnej do działania  w przypadku systemów przewodowych.


HOME CENTER 2 

Tempo życia jeszcze nigdy nie było tak szybkie, łatwo zatem zapomnieć o codziennych czynnościach, które wykonujemy w mechaniczny sposób.


Nie wiesz, czy światło zostało wyłączone? Chcesz włączyć ogrzewanie? A może obawiasz się o pozostawione żelazko?


Dzięki Home Center 2 zdalnie sprawdzisz stan urządzeń. Ponadto w razie alarmu dostaniesz natychmiastowe powiadomienie.

URZĄDZENIA WYKONAWCZE

RELAY SWITCH/DIMMER/RGBW CONTROLLER/ROLLER SHUTTER 2 .


To za ich pośrednictwem sterujemy oświetleniem, ogrzewaniem, otwieramy i zamykamy rolety, bramy itp. Dzięki asocjacji urządzeń ich praca jest jeszcze wydajniejsza i bardziej przyjazna domownikom.

Łącząc urządzenia w grupy(asocjując), budujemy scenariusze, dzięki którym codzienne obowiązki stają się przyjemniejsze. 

Sceny wykorzystywane są do tworzenia z góry opracowanych zdarzeń np: 
Scena - pobudka.
Rolety otwierają się, gdy rozbrzmiewa sygnał budzika, następnie włącza się nastrojowa muzyka z naszego ulubionego radia, a w kuchni czeka świeżo zaparzona kawa. Tuż po śniadaniu, kiedy w pośpiechu wychodzimy do pracy, wystarczy jeden przycisk, a światło, urządzenia AGD i RTV zostają wyłączone, alarm przechodzi w tryb "uzbrojony"; na czas, kiedy nie ma nikogo w domu, zostaje obniżona temperatura. To tylko jeden z możliwych scenariuszy. Masz swój własny? Napisz do nas, a pomożemy Ci go zrealizować.

FLOOD SENSOR

Dzięki najnowocześniejszemu czujnikowi zalania Fibaro taka sytuacja nigdy nie wydarzy się w Twoim domu. Kiedy woda uruchomi alarm, natychmiastowo zostanie zamknięty zawór, a powiadomienie o alarmie i zdarzeniu zostanie wysłane na Twój telefon oraz skrzynkę mailową.

SMOKE SENSOR

Według danych Państwowej Straży Pożarnej każdego roku śmierć ponoszą w Polsce setki osób. 


Choć życzymy każdemu, aby takie sytuacje nigdy nie miały miejsca, w trosce o bezpieczeństwo domowników zalecamy, aby w każdym domu zainstalowany był przynajmniej jeden czujnik, który natychmiast uruchomi alarm, jeśli którakolwiek z wyżej wymienionych sytuacji zaistnieje.

Smoke Sensor to rozwiązanie, które nie tylko ostrzeże, ale dzięki integracji z oświetleniem i systemami audio wskaże właściwą drogę ewakuacji.

Smoke Sensor to rozwiązanie, które nie tylko ostrzeże, ale dzięki integracji z oświetleniem i systemami audio wskaże właściwą drogę ewakuacji.

MOTION SENSOR

Czujka ruchu poda nam dokładną wartość natężenia światła, zbada temperaturę, ma kompaktowe rozmiary, a w dodatku policzy liczbę gości.

To nie problem.


Dzięki systemowi rozpoznawania obiektów czujnik nie uruchomi niepotrzebnego alarmu, gdy nasz ukochany pupil będzie w pełni korzystał z przestrzeni naszego domu.


TO DOPIERO POCZĄTEK...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ CO MOŻEMY ZAPRONOWAĆ DLA TWOJEGO DOMU.

NAPISZ DO NAS

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT MOŻLIWOŚCI FIBARO.
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ TWOJEGO SYSTEMU.

ZNAJDŹ NAS