easy bootstrap website design software

AVE DOMINA HOME

PRZEWODOWY SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU
POLSKI DYTRYBUTOR SMART INSIDE

DOMINA HOME

POZNAJ PRZEWODOWY SYSTEM WŁOSKIEGO PRODUCENTA AVE, Z MARKĄ SMART INSIDE!

SALON

System automatyki domowej zwiększa komfort w salonie. Pokój ten jest zwykle wykorzystywany w różnych sytuacjach, a Domina umożliwia zarządzanie nim na różne sposoby poprzez takie scenariusze jak impreza, kolacja z przyjaciółmi, oglądanie filmu lub czytanie książki. System automatyki domowej pozwala zapisać określone kombinacje poleceń i konfiguracji oraz używać scenariuszy zawierających ustawienia na każdą okazję.

KUCHNIA

W kuchni Domina umożliwia bezpieczną kontrolę alarmów na wypadek wycieku wody lub ulatniania się gazu. System automatyki domowej zabezpiecza pomieszczenie i chroni je przed skutkami nieprawidłowości związanych z wodą lub gazem.

ŁAZIENKA

Nie tylko komfort, ale także poziom bezpieczeństwa w łazience może zostać zwiększony dzięki automatyce domowej. Dzięki scenariuszom i alarmom pomieszczenie to może być zawsze pod kontrolą..

SYPIALNIE

Automatyka domowa to przede wszystkim komfort. Scentralizowany monitoring wykonywany przez urządzenia z ekranami dotykowymi pozwala kontrolować cały dom i zarządzać wszystkimi zautomatyzowanymi urządzeniami i funkcjami każdego pomieszczenia, od włączania światła aż po kontrolę video poprzez Internet. 
Urządzenia z ekranami dotykowymi pozwalają sprawdzać wzrokowo przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz domu.

PODWÓRKO

Automatyzacja domowa to nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo i ułatwienie życia w domu. Domina pozwala stosować różne środki zabezpieczenia domu na wypadek usiłowania kradzieży. Potrafi również automatycznie kontrolować obszar na zewnątrz budynku stosownie do warunków pogodowych oraz podlewanie ogrodu w ustalonych porach i tylko w określonych okolicznościach.

NAPISZ DO NAS

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT MOŻLIWOŚCI SYSTEMU DOMINA.
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ TWOJEGO SYSTEMU.

ZNAJDŹ NAS